Diskuze o Vietnamu

Delší dotazy pište na info@vietnamista.cz.  Rád vám zdarma pomohu, Vietnam je pro mne zábava. Stačí, když "zaplatíte" slovem prosím,  případně děkuji. Zamrzí totiž, když někdo chce zkorigovat dlouhý plán cesty,  já na tom pracuji celý večer a pak dotyčný ani nepoděkuje.  Známe kouzelná slovíčka please, bitte, prosím, ale bohužel z bolševických dob převládá odporné:  Žádám vás, .. s tím se chodí na úřad, ne sem.     

Prosím, ne reklamní příspěvky

Diskuze

Datum: 21.02.2019

Vložil: Jan Kryčer

Titulek: Výměna peněz

Prosím o info, zda vyměnit peníze po příletu do Da Nangu na letišti, či zda je v centru města služba Money changer. Případně jak velký je rozdíl.

Datum: 18.02.2019

Vložil: radkulena

Titulek: e-visa nebo zvaci dopis a visa on arrival?

Dobry den,

zajima me prosim, jak spolehliva jsou e-visa? Z meho pohledu jsou jednodussi a levnejsi, neb neplatim extra za zvaci dopis. I kdyz uz e-visa funguji dva roky, vsude v diskuzich nachazim stale vice info a doporuceni k visa on arrival se zvacim dopisem. Pokud tedy letim do Vietnamu /Hanoi/ na mene nez 30 dni a neopoustim Vietnam, vychazi mi idealne si zazadat o e-visa. Je mam domnenka spravna? Diky za info, pripadne vysvetleni.

Datum: 20.02.2019

Vložil: Zdeněk

Titulek: Re: e-visa nebo zvaci dopis a visa on arrival?

Teoreticky je eviza skutečně nejlepší a nejlevnější. Z důvodu spolehlivosti ale cestovatelé stále i pro měsíční víza volí approval letter. Důvodů je více. Stalo se párkrát, že lidé zaplatili 25 USD a nedostali nic. Systém je stále ve zkušebním režimu. Approvla letter v případně nutnosti je možné mít do druhého dne, Eviza ne. U Approval letter platíte 25 USD až na letišti tzn změna možná,..

Datum: 17.02.2019

Vložil: Honza

Titulek: Dotaz

Dobrý den, rád bych procestoval poprvé Vietnam odhaduji 2-3 týdny začátkem května, doporučil byste mi severní trasu nebo jinou? Jsem cestovatel amatér, vše musí být bezpečné (3x otec), počítám s pujčením mopedu a zatím se mi líbí nejvíce severní část se zapujčením mopedu v Hanoi. Obdivuji spíše krásy přirody, moře, jídlo.. Děkuji Honza

Datum: 20.02.2019

Vložil: Zdeněk

Titulek: Re: Dotaz

pošlete mail info@vietnamista.cz a poradím vám. Vietnam je velmi bezpečná země. Sever je perla Vietnamu

Datum: 04.02.2019

Vložil: Milan

Titulek: Škola

Zdravím všechny psalo se tady o pomoci škole... Jak to chápat?? Vložíte tam něco nebo dáváte finanční dar?? Chystané se v březnu... Máme vše domluvené s Mai a musím říct že zatím vše funguje na 100%

Datum: 06.02.2019

Vložil: Zdenĕk

Titulek: Re: Škola

Pomáhám škole u NghiaLo a u TramTau většinou z mých vlastních prostředků. Případnĕ více mailem.

Datum: 03.02.2019

Vložil: Martin

Titulek: viza

Dobrý večer,
rád bych Vás poprosil ještě o jednu radu. Přiletíme do Hanoje v 21 hodin nebude s vyřízením víz problém? Myslím tím, zda není otevřeno jen do určité hodiny..
Za odpověď předem děkuji

Datum: 03.02.2019

Vložil: Zdenĕk

Titulek: Re: viza

Ne. Bez problémů. 24 hodin denně.

Datum: 30.01.2019

Vložil: Pavel

Titulek: Džungle

Dobrý den,

prosím o radu. Chtěli bychom strávit v Džungli, alespoň tři dny a dvě noci. Je ve Vietnamu taková možnost?

Předem moc děkuji za odpověď

Pavel

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek