Diskuze o Vietnamu

Delší dotazy pište na info@vietnamista.cz.  Rád vám zdarma pomohu, Vietnam je pro mne zábava. Stačí, když "zaplatíte" slovem prosím,  případně děkuji. Zamrzí totiž, když někdo chce zkorigovat dlouhý plán cesty,  já na tom pracuji celý večer a pak dotyčný ani nepoděkuje.  Známe kouzelná slovíčka please, bitte, prosím, ale bohužel z bolševických dob převládá odporné:  Žádám vás, .. s tím se chodí na úřad, ne sem.     

Prosím, ne reklamní příspěvky

Diskuze

Datum: 11.08.2018

Vložil: Zdeněk

Titulek: dotaz z Austrálie

Honzo, pokud sem nakouknete, pošlete jinou mailovou adresul. Odpověď se mi vrací.

Datum: 07.08.2018

Vložil: Luboš

Titulek: Letenky do Vietnamu v březnu 2019

Nabízím k prodeji 2 letenky se slevou z Berlína (TXL) do Hanoje (HAN) 8.3.-21.3.2019 za 18 000 Kč (za obě). U letenek lze změnit údaje u obou cestujích zdarma. Objednal jsem špatná data. V případě zájmu písněte na lubgar@seznam.cz.

Datum: 29.07.2018

Vložil: Leoš

Titulek: Děkuju

Ahoj, zítra vyrážíme opět po čase do Indočíny a poprvé zde strávíme pár dní ve Vietnamu, než se přesuneme do Laosu. Pro "aklimatizaci" jsem si tu přečetl pár článků, při kterých jsem se cynicky chechtal. Bude to hodně zajímavé... :-D Děkuju za info, za pobavení a díky inspiraci určitě příště vyměníme Sapu a Halong bay za místa méně turisticky profláklá...

Datum: 29.07.2018

Vložil: Zdeněk

Titulek: Re: Děkuju

Díky Leoši přeji hezkou cestu. Všechny ty Lonely Planet radí kam jet, pak o tom lidé píši na internetu jak to bylo super (čemuž věřím) a lidé tam jezdí ještě více a ještě více o tom píší, Cestovky tam organizují zájezdy, baťůžkáři se tím řídí. Ale alespoň ta ostatní místa zůstanou "nepolíbená" a to je skutečně super.

Datum: 29.07.2018

Vložil: Adam

Titulek: Schvalovaci dopis

Zdravim, mam letenky do Vietnamu od 14.8-26.8 ale planuji že bych si pobyt prodloužil o týden a zpateční letenku nechal propadnout a koupil jinou (žiju blizko vietnamu takže letenky mam levne) Muj dotaz zni jestli mohu vyplnit delku pobytu do formulaře Schvalovaciho dopisu delší než mám koupenou zpatecni letenku. Zdali nebude problem uvest např. 14.8-10.9 ale přiletim se zakoupeným odletem 26.8. (ktery podle okolnosti necham propadnout)
Dekuji za rady!

Datum: 20.07.2018

Vložil: Karel

Titulek: 3 tydny prelom cervenec/srpen

Dobry den, jedu do Vietnamu poprve (no vlastne do asie) a bohuzel jediny volny termin je prave ted prelom cervenec/srpen. Mohl bych Vas poprosit o nejake rady co nejlepe navstivit i s ohledem na pocasi pripadne jak volik zpusob dopravy? Puvodne jsem si chtel zapujcit skurt na celou dobu ale popravde predstava dlouhych presunu v desti me moc nelaka.

S pozdravem Karel.

Datum: 20.07.2018

Vložil: Zdeněk

Titulek: Re: 3 tydny prelom cervenec/srpen

V tento okamžik je skutečně špatné počasí, záplavy, horko. Poměrně ale je dobrý centrální Vietnam. Pozor, cestovky lákají i v této době, mají málo dušiček. Případně napiš info@vietnamista.cz. Podívej se na moje cestopisy ze středního Vietnamu.

Datum: 16.07.2018

Vložil: Maja

Titulek: Víza

Ahoj Zdeňku. Keďže si nám skvele poradil už pred dvoma rokmi, tak by som sa rada znova niečo opýtala. Letíme na jeseň do HCMC a nevieme sa rozhodnúť, aké víza budú najlepšie. S Evizami sa neviem dopátrať žiadnych konkrétnych použiteľných info. Neviem, zatiaľ nikto objektívne neohodnotil,, alebo zle hľadám... Asi by sme sa znovu priklonili k Approval Letter. Avšak, keď sme to riešili pred časom, tak sme kvôli uhradenie poplatku cestovali do ČR a bol docela problém zaplatiť ho, keďže v ČR nemám konto. Vedel by si poradiť, ako tento poplatok uhradiť v eurách? Resp, koľko a dá sa to platiť cez banking? Možno je to hlúpa otázka, ale túto cestu k vizu máme overenú a fungovala 100%. Ďakujem za odpoveď.

Datum: 17.07.2018

Vložil: Zdeněk

Titulek: Re: Víza

Ahoj Majo, těší mne, kdo jede do Vietnamu znovu, to se už vyhne samým TOP (HaLong, Sapa, HoiAn a skutečně si to užije. Já vždy doporučuji Approval letter je to zcela spolehlivé. Eviza fungují, je zde problém, že někdy server vypadne a nikdo se ničeho nedovolá. navíc jde jenom jednoměsíční jednovstupové. Ve vaše případně, (Slovensko) doporučuji dnes eviza. platba kartou, USD. Případně napište info@testima.cz

Datum: 17.07.2018

Vložil: Maja

Titulek: Re: Re: Víza

Prvy krát to bola poznavačka, teraz ideme relaxovať

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek