Diskuze o Vietnamu

Delší dotazy pište na info@vietnamista.cz.  Rád vám zdarma pomohu, Vietnam je pro mne zábava. Stačí, když "zaplatíte" slovem prosím,  případně děkuji. Zamrzí totiž, když někdo chce zkorigovat dlouhý plán cesty,  já na tom pracuji celý večer a pak dotyčný ani nepoděkuje.  Známe kouzelná slovíčka please, bitte, prosím, ale bohužel z bolševických dob převládá odporné:  Žádám vás, .. s tím se chodí na úřad, ne sem.     

Prosím, ne reklamní příspěvky

Diskuze

Datum: 15.06.2018

Vložil: a.a.

Titulek: a.a.

Dobrý den,

Byl jste v září na jihu? Je to jediný měsíc, kdy si můžu dovolit dovolenou a chci do HCMC a Phu Quoc, ale zajímalo by mě, jestli to je s tím obdobím dešťů tak vážné, že bych měla určitě vybrat jinou lokalitu?

Děkuji

Datum: 15.06.2018

Vložil: Zdeněk

Titulek: Re: a.a.

Zdravím. Já bych v zří na jih nejel. I když je to možné vždy, i v září tam žijí lidé. Pokud nemůžete jindy, jel bych na sever. Je stejně daleko zajímavější. Podívejte se na průměrné srážky. I když počasí je vždy loterie. http://www.vietnamista.cz/pocasi-kdy-do-vietnamu/

Datum: 16.06.2018

Vložil: a.a

Titulek: Re: Re: a.a.

Děkuji moc za názor, promyslím to

Datum: 02.06.2018

Vložil: Pavel

Titulek: 14denní cesta severním Vietnamem

Dobrý den, chtěl bych vás poprosit o informaci ohledně cen průvodců po severním Vietnamu. Jeli bychom se ženou na motorce cca 14dní a nevím na kolik by nás vyšel anglicky mluvící průvodce. (termín- březen 2019)

Předem děkuji

PS:Tyto stránky jsou opravdu úžasné DĚKUJI :)

Datum: 04.06.2018

Vložil: Zdeněk

Titulek: Re: 14denní cesta severním Vietnamem

Pavle na celou cestu navíc když jedete jenom dva je dost luxus. Má smysl si hlavně najmout tam, kde sami oblast těžko poznáte, kam byste se sami nevydali, nevěděli....Cena závisí na místě, době,.. případně napište konkrétní dotaz, plán cesty info@vietnamista.cz a pokusím se poradit.

Datum: 04.06.2018

Vložil: Pavel

Titulek: Re: Re: 14denní cesta severním Vietnamem

Ještě jednou dobrý den,
pokusím se být konkrétnější :) (jelikož vůbec nemám představu cen průvodců....) Pokud bych chtěl na 3dny průvodce koncem března v Oblast Ha Giang, na jakou částku bych se měl zhruba připravit. Moc děkuji za ochotu,

Pavel

Datum: 05.06.2018

Vložil: Zdeněk

Titulek: Re: Re: Re: 14denní cesta severním Vietnamem

Napište té Vietnamce viz kontakty.Má tam spoustu známých a má aktuální přehled.

Datum: 31.05.2018

Vložil: Marhule

Titulek: Půjčení motorek

Zdravím všechny cestovatele,
na podzim mě čeká cesta do Vietnamu, přípravy už jsou ale v plném proudu :) Chtěla bych se zeptat, jakou máte zkušenost s půjčováním motorek? Je možné zapůjčit si motorku a vrátit ji potom v jiném městě? Nemyslím přímo projet od severu na jih, ale v rámci nějaké oblasti.. Zda teda existuje např. nějaká síť půjčoven.. nebo je nutné vracet se vždy zpět?

Moc děkuji za odpovědi! M.

Datum: 02.06.2018

Vložil: Zdeněk

Titulek: Re: Půjčení motorek

Zdravím Marhule, doufám že dostanete více info o zkušenostech. Jsem zrovna ve Vietnamu na půjčené motorce. Ano, už jsou firmy, co půjčují motorky a jinde je možné jí vrátit. Osobně bych toto ale nevyužil, myslím, že je dobré udělat okruh a hlavně po co nejmenších silničkách, cestách. Pokud budete mít cíl od někud někam pojedete hlavně po hlavních silnicích. Případně klidně napiště mail.

Datum: 29.05.2018

Vložil: L.

Titulek: Prakticke rady a postrehy?

Tak uz se to blizi :-) proto se chci zeptat tady v diskuzi vas, kdo jste uz ve VN byli...mate nejake prakticke rady a postrehy, ktere by se mohly hodit?(Zdenka z mych dotazu uz asi trefi a to bych nerada :) )

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek