Diskuze o Vietnamu

Delší dotazy pište na info@vietnamista.cz.  Rád vám zdarma pomohu, Vietnam je pro mne zábava. Stačí, když "zaplatíte" slovem prosím,  případně děkuji. Zamrzí totiž, když někdo chce zkorigovat dlouhý plán cesty,  já na tom pracuji celý večer a pak dotyčný ani nepoděkuje.  Známe kouzelná slovíčka please, bitte, prosím, ale bohužel z bolševických dob převládá odporné:  Žádám vás, .. s tím se chodí na úřad, ne sem.     

Prosím, ne reklamní příspěvky

Diskuze

Datum: 13.04.2018

Vložil: Lea Slováčková

Titulek: Nebojte se Vietnamu

Díky za kontakt na Mai, vše mi zařídila a klapalo to jako hodinky. Všude mě čekali s cedulkou s mým jménem, hotely, jídlo výborné. A hlavně, vše o cca 20 tisíc levnější než s českou cestovkou. Základ je umět anglicky. Bezpečno, pozor na dopravu v Hanoji.
Lea

Datum: 24.04.2018

Vložil: Zdeněk

Titulek: Re: Nebojte se Vietnamu

Zdravím z Vietnamu. To potěší. Hlavně tam jeďte znovu , to se vyhnete místům, co se vidět "musí" a užijete si to ještě více. Zdeněk

Datum: 10.04.2018

Vložil: Honza

Titulek: pocasi duben

Ahoj, mam dotaz. Pocasi druha polovina dubna na Phu Quoc? Dle predpovedi zadna slava ohledne deste. Co mam ocekavat. Dekuji

Datum: 10.04.2018

Vložil: Zdeněk

Titulek: Re: pocasi duben

Duben je ještě dobrý. Ale počasí je vždy vrtkavé,.. já bych se nebál.

Datum: 07.04.2018

Vložil: Mirks

Titulek: Alkohol s hadem

Dobrý den,zdravim z Vietnamu.Chtěla bych se prosim zeptat,zda si můžeme z Vietnamu privezt do ČR malou láhev alkoholu s hadem.Děkuji za odpověď.

Datum: 07.04.2018

Vložil: Zdeněk

Titulek: Re: Alkohol s hadem

Hodně lidí si jí vozí, ale nesmí vás v Praze prohlížet. Zde na konci stránky je to popsáno. http://www.vietnamista.cz/visa-do-vietnamu/

Datum: 01.04.2018

Vložil: Marta

Titulek: poděkování a pěkné Velikonoce

Zdeňku, děkujeme za super stránky a pomoc při organizaci. HaLong, Sapa, HaGiang .. krásné ale, pobyt v Sona u NghiaLo a výlety byl náš největší zážitek v životě. Musíme se tam vrátit. .. Jenom kdyby tak neodhazovali odpadky a neničili přírodu .. pěkné Velikonoce. M a P.

Datum: 03.04.2018

Vložil: Zdeněk

Titulek: Re: poděkování a pěkné Velikonoce

Díky moc a nápodobně.

Datum: 31.03.2018

Vložil: Vaclav

Titulek: Prednaska

Ahoj zdenku, dekuji za hezkou prednasku ,pripadal jsem si jak ve skole s profesorem vietnamistyky. Jen jsem chtel kdy odletas a kde se budes pohybovat ,mohly bychom se mozna potkat a skocit na pivo. Ja letim v utery a navrat 28.4.

Datum: 01.04.2018

Vložil: Zdeněk

Titulek: Re: Prednaska

Prosím na mail info@vietnamista.cz

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek